En yaratıcı doğum günü hediyesi:
İsme özel kitap


Dünyanın en tatlı miniğine doğum günü hediyesi almak istiyorsunuz. Ama ne alacağınıza bir türlü karar veremediniz. Çünkü aldığınız hediyenin kalıcı bir yönü olmasını, hem çok yaratıcı olmasını, hem de afacanımızı tam kalbinden vurmasını istiyorsunuz. Galiba ona harika bir çocuk kitabı alacaksınız. Ama hangisini? O kadar çok çocuk kitabı var ki… Size reddedemeyeceğiniz bir teklifimiz var: Siz bize küçüğümüzün adını, soyadını, doğum tarihini söyleyin; hatta fotoğrafını da yükleyin, biz de ona öyle bir kitap hazırlayalım ki içinde kendi fotoğrafı olsun, defalarca onun adı geçsin, kitabımızın ana kahramanı o olsun ve unutamayacağı maceralar yaşasın. “Henüz okuma yazma bilmiyor o” dediğinizi duyar gibiyiz. Ama kitapyildizi.com'un hazırladığı kitaplar gerçekten sihirli. Bu kitaplar, yetişkinlerin çocuklara okumaları için, en kritik çağlarında miniklerin duygusal ve zihinsel gelişimine destek olmak amacıyla tasarlandı. Üstelik bu kitapları çocuklarına okurken anne babalar da keyifli anlar yaşıyor. İsme özel kitap mucizesi, girdiği her evi kahkahaya boğuyor.

Size bir sır verelim mi? Bu kitapları yetişkinler dahi birbirlerine hediye olarak sipariş ediyor. Peki bu sihirli kitap mucizesini nasıl gerçekleştiriyoruz? Elbette sizin yardımınızla: Öncelikle aşağıdaki seçeneklere bir göz atın. Bu kitaplardan biri tam miniğimize göre. Sonra basit bir işlemle üye olun ve birkaç küçük sorumuzu yanıtlayarak bize kitapta kullanacağımız detayları sağlayın. Dilerseniz, fotoğraf ekleyebileceğiniz kitaplarımız da var. Düşünsenize, kitabın sayfalarında kendi fotoğrafını görünce nasıl da şaşıracak!

Tüm bu işlemler sadece birkaç dakikanızı alıyor. Gerisi, kadrolu sihirbazlarımıza kalmış. Birkaç gün içinde kitabınızı verdiğiniz adrese postalıyorlar. Harika bir öykü, harika çizimler, harika bir baskı... Hemen her sayfada miniğimizin adı, arkadaşlarının isimleri, doğum tarihi, hatta yaşadığı semt yazıyor! Doğum günleri küçüklerin yaşamlarının kilometre taşları. Haydi, birkaç dakikanızı ayırın ve bu kilometre taşlarından birinde sizin imzanız olsun. Nasıl mı? Küçük bir hokus pokusla işimiz kolaylaşıyor ve kitabın hemen başında, bu büyülü hediyeyi veren kişi olarak sizin adınız ve tatlı mesajınız yer alıyor:

Kitabı armağan eden kişi olarak dilerseniz kendi adınızı, dilerseniz ailenizin adını ya da bir başka miniğin adını da kullanabilirsiniz. Anlaşmamız açık: Sihir bizden, yaratıcılık sizden!